Fuel pump
- voltage = 12V
- pressure = 0,2psi
- capacity = 120 l/h
- voltage = 12V
- pressure = 0,2psi
- capacity = 120 l/h
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 1.00 kg |