Benzinepomp
- voltage = 12V
- druk = 0,2psi
- capaciteit = 120 l/h
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 1,00 kg |
Benzinepomp
- voltage = 12V
- druk = 0,2psi
- capaciteit = 120 l/h
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 1,00 kg |