Gear puller 2 jaw
designed for confined spaces
Special claw design
- max. width = 80mm
- hight = 100mm
CR-V
Attention: This product can not be returned
Product Dimensions
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.97 kg |
Package Dimensions
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 1.00 kg |