Poelietrekker 2 poot
Geschikt voor krappe ruimtes
Met speciale klauw
- breedte (helemaal uitgeschoven) = 80mm
- hoogte = 100mm
CR-V
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,97 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 1,00 kg |