Grease distribution kit
- drum trolley application 20 - 30kg
- drum cover = 310mm
- including grease gun GCV600
- 4m hose with 1/4'' inlet
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 95 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 22.50 kg |