Pneumatisch doorsmeerapparaat / vetpomp
- wagen geschikt voor vaten van 20 - 30kg
- vat deksel diameter = 310mm
- inclusief vetpistool GCV600
- 4m slang met 1/4" aansluiting
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 95 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 22,50 kg |