Capacitor
Suitable for the electric cable hoist HC0990E.
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.3 kg |
Package Dimensions
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 0.30 kg |
Capacitor
Suitable for the electric cable hoist HC0990E.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.3 kg |
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 0.30 kg |
These other products might interest you