Condensator
Geschikt voor de elektrische takel HC0990E.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Condensator
Geschikt voor de elektrische takel HC0990E.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren