Storage cart for vehicle positioning jacks
With this handy storage cart, up to four car wheel rollers can be stored compact and fine.
Suitable for the vehicle positioning jacks HV10M.
Product Dimensions
| Length | 815 mm |
|---|---|
| Width | 630 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 10.8 kg |
Package Dimensions
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 720 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 11.00 kg |