Opbergrek voor automovers
Met dit handige opbergrek kunnen maximaal 4 autowielrollers compact en mooi opgeborgen worden.
Geschikt voor de automover HV10M.
Productafmetingen:
| Length | 815 mm |
|---|---|
| Width | 630 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 10,8 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 720 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 11,00 kg |