Mount plate for winch
- 3600kg / 8000lbs
Product Dimensions
| Length | 900 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 9.71 kg |
Package Dimensions
| Length | 915 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 10.50 kg |
Mount plate for winch
- 3600kg / 8000lbs
| Length | 900 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 9.71 kg |
| Length | 915 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 10.50 kg |
These other products might interest you