Chisel & punch set 13 pieces
- 4 = chisel 10x140mm, 12x150mm, 19x200mm, 22x200mm
- 1 = cape chisel 7x165mm
- 4 = pin punch 3x125mm, 4x150mm, 5x165mm, 6x180mm
- 3 = taper punch 2x120mm, 3x120mm, 4x120mm
- 1 = center punch 2x120mm
- with box
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 2.30 kg |