Beitel en drijver set 13 delig
- 4 = beitels 10x140mm, 12x150mm, 19x200mm, 22x200mm
- 1 = cape chisel 7x165mm
- 4 = pendrijvers 3x125mm, 4x150mm, 5x165mm, 6x180mm
- 3 = taper punch 2x120mm, 3x120mm, 4x120mm
- 1 = center punch 2x120mm
- met box
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 2,30 kg |