Adjustable wrench 10"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0.41 kg |
Adjustable wrench 10"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0.41 kg |