Grindstone set
- 5x grindstone 6mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0.15 kg |
Grindstone set
- 5x grindstone 6mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0.15 kg |