Plastic bag
Suitable for the dust extraction unit SA300.
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 785 mm |
| Product Width | 1,000 mm |
| Product Height | 5 mm |
| Product Weight | 0.2 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 200 mm |
| Package Width | 200 mm |
| Package Height | 50 mm |
| Package Weight | 0.17 Kg |