Valve wrench
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0.08 kg |
Valve wrench
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0.08 kg |