Ventielsleutel / Ventieldraaier
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,08 kg |
Ventielsleutel / Ventieldraaier
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,08 kg |