Bucket grease pump with trolley
- capacity = 15kg grease
- pistol with 2 meter hose
Product Dimensions
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 340 mm |
| Height | 640 mm |
| Weight | 6.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 670 mm |
|---|---|
| Width | 440 mm |
| Height | 410 mm |
| Weight | 6.50 kg |
Bucket grease pump with trolley
- capacity = 15kg grease
- pistol with 2 meter hose
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 340 mm |
| Height | 640 mm |
| Weight | 6.0 kg |
| Length | 670 mm |
|---|---|
| Width | 440 mm |
| Height | 410 mm |
| Weight | 6.50 kg |