Hand vetpomp met trolley
- capaciteit = 15kg vet
- pistool met 2 meter slang
Productafmetingen:
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 340 mm |
| Height | 640 mm |
| Weight | 6,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 670 mm |
|---|---|
| Width | 440 mm |
| Height | 410 mm |
| Weight | 6,50 kg |
Hand vetpomp met trolley
- capaciteit = 15kg vet
- pistool met 2 meter slang
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 340 mm |
| Height | 640 mm |
| Weight | 6,0 kg |
| Length | 670 mm |
|---|---|
| Width | 440 mm |
| Height | 410 mm |
| Weight | 6,50 kg |