Workbench hook / tool hook
This hook is ideal for hanging tools clearly and is easy to attach to the tool wall of our workbenches and workshop modules.
inner diameter = 45mm
diameter hooks = 5m
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.1 kg |
Package Dimensions
| Length | 68 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0.07 kg |