Werkbank haak / gereedschapshaak
Deze haak is ideaal om gereedschap overzichtelijk op te hangen en wordt makkelijk bevestigd aan de achterwand van onze werkbanken en werkplaatsmodules.
binnen diameter = 45mm
diameter haken = 5mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 68 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,07 kg |