This drawer unit is suitable for the WC01LK welding cart.
4 drawers with dimensions = 330 x 218 x 76mm
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 0 mm |
| Product Width | 0 mm |
| Product Height | 0 mm |
| Product Weight | 13.0 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 420 mm |
| Package Width | 360 mm |
| Package Height | 520 mm |
| Package Weight | 15.00 Kg |