Dit ladeblok is geschikt voor de laskar WC01LK.
4 lades met afmetingen = 330 x 218 x 76mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 13,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 520 mm |
| Weight | 15,00 kg |
Dit ladeblok is geschikt voor de laskar WC01LK.
4 lades met afmetingen = 330 x 218 x 76mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 13,0 kg |
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 520 mm |
| Weight | 15,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren