Adjustable tap wrench
Are used in combination with hand taps.
Technical specifications:
size = 2
length = 280mm
range = M3,5 - M12
Product Dimensions
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0.25 kg |
Package Dimensions
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0.29 kg |