Verstelbaar wringijzer
Worden gebruikt in combinatie met handtappen.
Technische specificaties:
maat = 2
lengte = 280mm
bereik = M3,5 - M12
Productafmetingen:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,25 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,29 kg |