Adjustable tap wrench
Are used in combination with hand taps.
Technical specifications:
size = 3
length = 380mm
range = M5 - M20
Product Dimensions
| Length | 380 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 0.614 kg |
Package Dimensions
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0.68 kg |