Verstelbaar wringijzer
Worden gebruikt in combinatie met handtappen.
Technische specificaties:
maat = 3
lengte = 380mm
bereik = M5 - M20
Productafmetingen:
| Length | 380 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 0,614 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,68 kg |