Aufsteckschiene
The easiest way to keep your sockets together. It is simple to put the sockets on the clips.
-13 clips
-3/8"
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,05 kg |