T-Profil Werkzeugsortiment
1/2" drive:
- 9x star socket = E10, E11, E12, E14, E16, E18, E20, E22, E24
- 6x star tamp socket bot = TT30, TT40, TT45, TT50, TT55, TT60
1/4"drive:
- 5x star socket = E4, E5, E6, E7, E8
- 9x torx doppen = TT8, TT9, TT10, TT15, TT20, TT25, TT27, TT30, TT40
- 10x star tamp L key = TT8, TT10, TT15, TT20, TT25, TT27, TT30, TT40, TT45, TT50
- 4x star E type one way gear wrenches = E6xE8, E10xE12, E14xE18, E20xE24
Produkt Abmessungen:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 2,23 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 415 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 2,34 kg |