Tool cabinet / workshop cabinet
This low model wall cabinet consists of two doors that can be closed with a cylinder lock, the inside has a height-adjustable shelf. The wall cabinet can be combined with other modules from the EXPERT series and is part of the following modules:
- BGMODF
Produkt Abmessungen:
| Length | 530 mm |
|---|---|
| Width | 620 mm |
| Height | 795 mm |
| Weight | 25,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 540 mm |
|---|---|
| Width | 630 mm |
| Height | 805 mm |
| Weight | 26,00 kg |



