Universal air coupler with external thread, suitable for euro connector.
connection = 1/2" BSPT external thread
brass chromed
quick release
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 145 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 26 mm |
| Weight | 0,12 kg |