Suitable for the electric 150 ton shop press SP150HEL.
diameter = 108mm
connection = 1/2" thread
Produkt Abmessungen:
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,6 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 0,70 kg |