Suitable for the shop presses 15 ton: hand hydraulic / foot pedal SP15HHL / SP15HHV.
diameter = 108mm
connection = 1/2" thread
Produkt Abmessungen:
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 90 mm |
| Weight | 0,6 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 0,70 kg |