Hydrauliek Abzieher 5 Tonne
Including safety flooding valve and oil pressure control switch
Surface is chrome plated
- capacity = 5 ton
- pulling diameter = 200mm max.
- pulling length = 140mm max.
- stroke diameter = 50mm
Für dieses Produkt ist keine Rückgabe möglich
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 12,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 480 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 13,00 kg |