Socket bit set
- 3/8" drive
- 26x bit socket = SL5.5, SL7, SL8, PH1, PH2, PH3 / PZ1, PZ2, PZ3 / hex 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10mm / star T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50, T55
Produkt Abmessungen:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,13 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 415 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,24 kg |