Kraft Schoneinsatz
- with plastic cover for perfect protection of aluminium rims
- drive = 1/2"
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 85 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,19 kg |