Chain oil filter wrench / crescent chain wrench
Suitable for pipes with a diameter of 70 tot 120mm. The wrench has a length of 400mm and is easy to adjsut and click to 500 and 600mm.
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 2,14 kg |