Ball joint puller
capacity = 12 - 50mm
Attention: this product can not be returned
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 67 mm |
|---|---|
| Width | 67 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 1,20 kg |
Ball joint puller
capacity = 12 - 50mm
Attention: this product can not be returned
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 67 mm |
|---|---|
| Width | 67 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 1,20 kg |