Kraft Steckschlüssel Einsatz
These impact sockets are especially for the impact wrench. The three coloured sockets have a cover on them. The cover is for protection, you cannot damage rims. Note, the three coloured sockets are no impact socket, so their not suitable for the impact wrench. The other sockets are impact sockets
- number of sockets = 21
- drive = 1/2"
- sizes impact sockets = 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 32mm
- sizes teflon sockets = 17, 19, 21mm
- length teflon sockets = 150mm
- material = chrome molydenum
- without box
Ihr Dynamic Snippet wird hier angezeigt...
Diese Meldung wird angezeigt, weil Sie nicht sowohl einen Filter
einen Filter und eine Vorlage zur Verfügung gestellt haben.
| Produkt Abmessungen: | |
|---|---|
| Produkt Länge | 410 mm |
| Produkt Breite | 58 mm |
| Produkt Höhe | 150 mm |
| Produktgewicht | 3,5 Kg |
| Abmessungen der Verpackung: | |
| Paket Länge | 410 mm |
| Breite des Pakets | 58 mm |
| Paket Höhe | 150 mm |
| Gewicht des Pakets | 3,50 Kg |