Knarrenkasten
Contents:
18 - socket 6 up to 22, 24mm
2 - spark plug socket 16mm, 21mm
3 - extension bar 50mm, 75mm, 150mm
1 - adaptor for extension 1/2'' (F) x 3/8'' (M)
1 - universal joint
1 - ratchet handle
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 330 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 2,23 kg |