Adaptor with quick release 1/4" x 10mm
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 10 mm |
|---|---|
| Width | 8 mm |
| Height | 8 mm |
| Weight | 0,01 kg |
Adaptor with quick release 1/4" x 10mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 10 mm |
|---|---|
| Width | 8 mm |
| Height | 8 mm |
| Weight | 0,01 kg |