Adjustable welding magnet
The swivel arms hold objects at almost any angle.
This magnet swivels full 360 degrees.
Each ceramic magnet holds up to 22,5kgs.
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 1,62 kg |