Aluminium work platform
This aluminum work platform is foldable, has anti-slip strips on the top and has extra carrying bars with locking possibility for extra safety.
material = aluminium
capacity = 200kg
Dimensions du produit :
| Length | 1 290 mm |
|---|---|
| Width | 375 mm |
| Height | 480 mm |
| Weight | 7,3 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 1 020 mm |
|---|---|
| Width | 390 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 8,50 kg |