Aluminium werkplatform
Dit aluminium werkplatform is inklapbaar, is voorzien van antislip strips op de bovenkant en beschikt over extra draagstangen met borgmogelijkheid voor extra veiligheid.
capaciteit = 200kg
materiaal = aluminium
Productafmetingen:
| Length | 1.290 mm |
|---|---|
| Width | 375 mm |
| Height | 480 mm |
| Weight | 7,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.020 mm |
|---|---|
| Width | 390 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 8,50 kg |