Aluminium work platform
This aluminum work platform is foldable, has anti-slip strips on the top and has extra carrying bars with locking possibility for extra safety.
material = aluminium
capacity = 200kg
Produkt Abmessungen:
| Length | 1.290 mm |
|---|---|
| Width | 375 mm |
| Height | 480 mm |
| Weight | 7,3 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 1.020 mm |
|---|---|
| Width | 390 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 8,50 kg |