[FEP2425] Extension for motorcycle lift MLP100KE
Ponts élévateurs / Pont élévateur moto et quad Marque : Falco Sollevatori Falco Sollevatori
Code produit : FEP2425
politique de retour de 14 jours.
Extension / front panel
This extension provides a longer motorcycle lift and is suitable for the MLP100KE.
In combination with the widening set, the lift is also suitable for trikes.
Dimensions du produit :
Length 550 mm
Width 800 mm
Height 65 mm
Weight 27,0 kg
Dimensions de l'emballage :
Length 850 mm
Width 750 mm
Height 100 mm