[FEP2425] Verlengstuk voor motorheftafel MLP100KE
Hefbruggen / Motorfietsliften / Quadliften Merk: Falco Sollevatori Falco Sollevatori
Productcode: FEP2425
14 dagen retourbeleid.
Verlengstuk / voorpaneel
Dit verlengstuk zorgt voor een langere motorlift en is geschikt voor de MLP100KE.
In combinatie met de verbredingsset, is deze lift ook geschikt voor trikes.
Productafmetingen:
Length 550 mm
Width 800 mm
Height 65 mm
Weight 27,0 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 850 mm
Width 750 mm
Height 100 mm