[FEP2425] Extension for motorcycle lift MLP100KE
Motorcycle equipment / Motorcycle lifts Brand: Falco Sollevatori Falco Sollevatori
Product Code: FEP2425
14-day return policy.
Extension / front panel
This extension provides a longer motorcycle lift and is suitable for the MLP100KE.
In combination with the widening set, the lift is also suitable for trikes.
Product Dimensions
Length 550 mm
Width 800 mm
Height 65 mm
Weight 27.0 kg
Package Dimensions
Length 850 mm
Width 750 mm
Height 100 mm