Gear puller 2 jaw
zinc plated, drop forged
- size = 20''
Attention: this product can not be returned
zinc plated, drop forged
- size = 20''
Attention: this product can not be returned
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 340 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 9,50 kg |